15 november 2023

Workout for charity met Luna

Op 10/12 om 11.00h organiseert onze top lesgeefster Luna een workout ten voordele van kom op tegen kanker.
Kom jij meedoen om kom op tegen kanker te steunen en tegelijkertijd ook een super leuke workout af te werken?
Schrijf je snel in om een plekje te bemachtigen!

De opbrengsten van deze les gaan integraal naar het goede doel. 

Inschrijven verplicht!



Motivatie in & door sport

Panelgesprek met topsporters op 6 februari. Wat houdt topsporters gemotiveerd wanneer het écht zwaar wordt en wat kan je er zelf als recreatieve sporter van leren? Met sportjournalist Tom Boudeweel en topsporters: Matthieu Bonne, Kurt Alderweireldt, Lode Lemmelijn & Ward Lemmelijn

29 december 2025

Ben jij de coach die ons team versterkt?

We zijn op zoek naar een fulltime coach die onze leden helpt hun doelen te bereiken met een persoonlijke aanpak. Je komt terecht in een dynamisch team met veel opleidingsmogelijkheden. Een relevante sportopleiding en motivatie zijn een must. Klaar voor een job waar je elke dag met een glimlach naar huis gaat?

22 december 2025

Squash monday december

Wil je squash in december 2025 proberen of gewoon een leuke clubavond op het veld doorbrengen? Grand Slam Squash zet met Squash Monday de deuren open voor recreanten en beginners. Het doel van deze clubavond? Nieuwe mensen ontmoeten en vooral veel plezier maken.

3 december 2025

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x