28 februari 2025

Vacature flexi- of studentenjob in GS brasserie

Flexi- of studentenjob @ GS Brasserie

Ben jij op zoek naar een leuke en gevarieerde job in een bruisend centrum? Werken op een vaste dag in de week en/of juist heel flexibel inzetbaar zonder vaste werkdag maar wanneer het jou uitkomt? GS Brasserie is your place to be!

Wil jij ons topteam versterken? Solliciteer dan nu met jouw motivatie en wie weet tot binnenkort voor een eerste kennismaking!

Wie ben jij?

  • Klant- en kindvriendelijk
  • Goedlachs
  • Echte teamplayer
  • 16+ 
  • Ervaring in horeca is een pluspunt maar geen must - je moet ergens beginnen ;-)

Jouw takenpakket

  • Je staat in voor een vriendelijke ontvangst en bediening van onze leden/klanten.
  • Je werkt in onze brasserie, dat betekent dat je zowel achter de bar als in de keuken inzetbaar bent.

Aanbod

  • Een gevarieerde job in een groeiende organisatie met een positieve vibe.
  • Een job met een marktconform loon.
  • Een geweldig team! 
  • Een job met flexibele uren.

Interesse? Stuur je motivatie om te solliciteren via dit formulier door!

Tot snel!

HYROX aanbod in GS

4 juni 2026

Start 2 HYROX

Leer Hyrox van nul in 4 weken. Elke zaterdag in juli van 8u30 tot 9u30. Geschikt voor absolute beginners, geen lidmaatschap vereist. Ontdek de technieken, bewegingen en opbouw richting jouw eerste Hyrox-wedstrijd.

29 mei 2026

Open teamracketlon 2.0

Doe mee aan de tweede Grand Slam Open Teamracketlon op zaterdag 4 juli! 6 racketsporten (tafeltennis, badminton, squash, tennis, pickleball én padel), 1 team en een flinke dosis plezier en competitie. Voor sportieve vrienden, families of collega’s die van afwisseling houden.

15 mei 2026