5 september 2023
Om de competitieve geest van onze gevorderde padellers aan te wakkeren is er nu ook de 300+ Meet & Play. Een doorschuifsysteem zodat je vele competitieve wedstrijdjes kan spelen. Ideaal trainingsmoment!
Voor wie? P300 - P1000
Wanneer? 30 September van 16.00h tot 19.00h (16 plaatsen)
Wat? Korte wedstrijdjes met doorschuifsysteem op basis van winst/verlies
Ontdek paaldansen als een sport: een unieke mix van kracht, lenigheid en expressie. Je leert op jouw tempo spins, climbs en choreografieën - zonder dat je al ervaring nodig hebt!
15 april 2026
In deze les leer je een fundamenteel jazzrepertoire, samen met enkele kleine choreografieën en enkele basisprincipes van ritme en improvisatie in je jazzdans.
16 januari 2026
Panelgesprek met topsporters op 6 februari. Wat houdt topsporters gemotiveerd wanneer het écht zwaar wordt en wat kan je er zelf als recreatieve sporter van leren? Met sportjournalist Tom Boudeweel en topsporters: Matthieu Bonne, Kurt Alderweireldt, Lode Lemmelijn & Ward Lemmelijn
29 december 2025