8 mei 2024

Maak kennis met Roel, onze personal trainer bij Grand Slam Tienen.

Bij Grand Slam Tienen zijn we trots op ons team, dat de basis is van ons succes. Vandaag stellen we Roel voor, een van onze toptrainers die al reeds twee jaar actief is bij ons.

Roel is 36 jaar oud en komt uit Vissenaken. Hij heeft van zijn passie voor sport zijn beroep gemaakt. Voordat Roel bij Grand Slam Tienen begon, volgde hij een intensieve achtweekse opleiding bij de Physical Coach Academy. Na zijn opleiding begon Roel als stagiair bij Grand Slam Tienen en werd daarna aangenomen als personal trainer. Inmiddels is Roel uitgegroeid tot een belangrijke kracht binnen ons team. Wat je misschien nog niet wist, is dat Roel hiervoor dakwerker was.

Zijn passie voor duursporten is niet alleen opmerkelijk, maar ook inspirerend. Roel heeft al aan vier marathons deelgenomen in steden zoals Rotterdam, Frankfurt, Barcelona en Gent, en is niet van plan om daar te stoppen. Zijn volgende marathonavontuur zal plaatsvinden in Valencia in december. Naast het lopen van marathons, bereidt Roel zich ook voor op triatlons. In zijn trainingsagenda staan de komende twee jaar twee triatlons gepland waar hij aan wil deelnemen.

Wat Roel het leukste vindt aan zijn werk als personal trainer? Dat is het sociale aspect. Hij houdt ervan om mensen te helpen zich beter te voelen en blessures te voorkomen. Roel gelooft dat een positieve en ondersteunende omgeving belangrijk is om goede resultaten te behalen. Benieuwd naar Roels favoriete krachtoefening in de fitness? Dat zijn de monkeybars. Tijdens een training haalde hij maar liefst 101 keer de monkeybars, terwijl het record bij Grand Slam Tienen op 121 staat. Een indrukwekkende prestatie van Roel dus!

Bij Grand Slam Tienen zijn we trots op het hebben van professionals zoals Roel in ons team. Zijn toewijding en passie voor sport en welzijn zijn een echte inspiratie voor iedereen om hem heen. Benieuwd naar het verhaal van onze andere top trainers? Houdt dan zeker ons website en sociale mediakanalen in de gaten!


Nieuwe danslessen: solo Jazz

In deze les leer je een fundamenteel jazzrepertoire, samen met enkele kleine choreografieën en enkele basisprincipes van ritme en improvisatie in je jazzdans.

16 januari 2026

Motivatie in & door sport

Panelgesprek met topsporters op 6 februari. Wat houdt topsporters gemotiveerd wanneer het écht zwaar wordt en wat kan je er zelf als recreatieve sporter van leren? Met sportjournalist Tom Boudeweel en topsporters: Matthieu Bonne, Kurt Alderweireldt, Lode Lemmelijn & Ward Lemmelijn

29 december 2025

Squash monday december

Wil je squash in december 2025 proberen of gewoon een leuke clubavond op het veld doorbrengen? Grand Slam Squash zet met Squash Monday de deuren open voor recreanten en beginners. Het doel van deze clubavond? Nieuwe mensen ontmoeten en vooral veel plezier maken.

3 december 2025

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x