29 december 2025
Wat houdt topsporters gemotiveerd wanneer het écht zwaar wordt en wat kan je er zelf als recreatieve sporter van leren? Tijdens ‘Motivatie in & door sport’ gaan vier topsporters in gesprek over mentale weerbaarheid, doorzettingsvermogen en motivatie op topniveau.
Presentatie: sportjournalist Tom Boudeweel
Topsporters: Matthieu Bonne, Kurt Alderweireldt, Lode Lemmelijn & Ward Lemmelijn
Een week na dit event nemen Matthieu Bonne en Kurt Alderweireldt deel aan de Jungle Challenge in Panama, samen met Fly en Dries Borstlap: een 100+ km lange, self-supported ultra door de ongerepte jungle van Panama. Zonder gemarkeerde paden, enkel navigatie via GPS en met minimale bevoorrading. Hitte, rivieren en onvoorspelbaar terrein maken het tot een extreme mentale en fysieke, gevaarlijke uitdaging. Met dit panelgesprek steunen we samen het goede doel: de inheemse school Cémaco in Panama.
Vrijdag 6 februari 2026
Panelgesprek: CC De Kruisboog - polyvalente zaal | start 19h30
Meet & greet: Sportcentrum Grand Slam - Tennisstraat 3, 3300 Tienen | start 21h30 (met verrassing)
Inkom: €20 - Je steunt rechtstreeks het goede doel: de inheemse school Cémaco in Panama.
Schrijf je in en laat je inspireren.
Samen luisteren. Samen leren. Samen steunen.
We zijn op zoek naar een fulltime coach die onze leden helpt hun doelen te bereiken met een persoonlijke aanpak. Je komt terecht in een dynamisch team met veel opleidingsmogelijkheden. Een relevante sportopleiding en motivatie zijn een must. Klaar voor een job waar je elke dag met een glimlach naar huis gaat?
22 december 2025
Wil je squash in december 2025 proberen of gewoon een leuke clubavond op het veld doorbrengen? Grand Slam Squash zet met Squash Monday de deuren open voor recreanten en beginners. Het doel van deze clubavond? Nieuwe mensen ontmoeten en vooral veel plezier maken.
3 december 2025