29 mei 2024
Bij Grand Slam Tienen zijn we trots op ons team en vandaag stellen we Midas aan je voor. Midas groeide op in Hoegaarden en had van jongs af aan een passie voor sport. Hij leerde Grand Slam Tienen kennen als sporter en besloot deze passie verder te ontwikkelen door lichamelijke opvoeding en bewegingsrecreatie met het keuzetraject fitness te studeren aan de UC Leuven-Limburg in Heverlee.
Tijdens zijn studie werkte hij als student bij Grand Slam Tienen, waar hij waardevolle ervaring opdeed. Na het afstuderen solliciteerde Midas bij Grand Slam en werd hij aangenomen als vaste fitnesscoach. Inmiddels is hij bijna een jaar bij ons in dienst. Naast zijn rol als fitnesscoach is Midas ook verantwoordelijk voor onze kidskampen.
Buiten zijn werk is Midas een getalenteerde zwemmer. Hij traint zes keer per week bij de zwemclub Trust, waar hij wordt gecoacht door collega Milan. Daarnaast kan je Midas ook 3x per week terugvinden in de fitness, waar hij aan krachttraining doet. Zijn toewijding heeft geleid tot indrukwekkende prestaties: Hij is tweemaal kampioen geworden op het Belgisch Open Kampioenschap in de 4x50 meter wisselslag. Hij heeft bovendien ook al individuele bronzen en zilveren medailles behaald op het Open Belgisch Kampioenschap. Deze zomer staat het Belgisch kampioenschap op de planning voor Midas.
Wat Midas het leukste vindt aan zijn werk bij Grand Slam Tienen? Dat is het helpen van mensen met hun gezondheid en hen zien groeien in hun zelfvertrouwen en kracht. Zijn favoriete krachtoefening? Dat is de bench press, waar hij een persoonlijk record van maar liefst 120 kilo heeft. Een leuk weetje: Midas werd eerste op de Grand Slam Cup in 2023.
Bij Grand Slam Tienen zijn we verheugd en trots om een professional zoals Midas in ons team te hebben. Wil je meer weten over onze andere toptrainers? Houd dan zeker onze website en sociale mediakanalen in de gaten!
Zorgeloze nachten voor je kind? Ontdek hoe sportieve kidskampen bij Grand Slam de slaaproutine bevorderen. Actieve dagen, rustige nachten!
Bij Grand Slam bieden we de perfecte teambuildingactiviteit via sport. Of het nu padel, tennis, squash, wandelen of groepslessen is, wij zorgen voor een complete ervaring die samenwerking en communicatie binnen je team versterkt. Sluit de dag af met een barbecue van Verbiest. Boek nu!